GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 7212569
nr 721 2569
Figuriner
2 st, Meissen, 1800-tal, höjd: 13
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 17:56:57
1.000 kr
300 kr
1.200 kr
1.200 kr